درباره ما

ماساژ،پاکسازی و مراقبت از پوست جزء مشاغل پر درآمدی هستند که بدون نیاز به سرمایه هنگفت میتوان وارد این حرفه شد.با توجه به نیازهای گسترده افراد جامعه به ماساژ از جنبه ریلکسی و درمان و همچنین پاکسازی پوست ، مراکز مختلفی همه روزه پذیرای افرادی که دوره های آموزشی را در مراکز معتبر به اتمام رساندند،هستند که این مراکز عبارتند از کلینیک های درمانی ، مراکز اسپا ،سالن های آرایشی ،استخرها، سفارتها، هتلها، مجموعه های ورزشی ، کلینیک های زیبایی و مراقبت از پوست و … .
در حال حاضر مبلغ یک جلسه ماساژ یا خدمات پاکسازی پوست ۲۵۰ هزار تومان الی ۵۰۰ هزار تومان میباشد که به نوبه خود مبلغ قابل توجهی است.
آموزشگاه ماساژ الماس شرق ” از سال ۱۳۸۸ با هدف ارائه آموزش و خدمات در حیطه ی ماساژ،پاکسازی و مراقبت از پوست ،کرم سازی با همکاری اساتید برجسته و با تجربه سازمان فنی و حرفه ای کشور و بیوتراپیست های حرفه ای ،فعالیت های خود را آغاز نموده و در این راستا با کشورهایی نظیر ژاپن ،تایلند و روسیه همکاری و تعامل نموده و در زمینه skin care  تجربه کار با ۲۰ برند درماتولوژی را دارد.
مدرسین آموزشگاه بین المللی الماس شرق فارغ التحصیل پزشکی ،تربیت بدنی ،طب سنتی ،متخصصین پوست و مو و بیوتراپیست های حرفه ای میباشند و مدارک معتبر از سازمان فنی حرفه ای و مدارک بین المللی از کشور آمریکا ،انگلستان،روسیه و تایلند را دارند.
اساتید مباحث آموزشی را بر اساس استانداردهای روز بین المللی و سازمان فنی و حرفه ای ارائه میدهند.
” آموزشگاه بین المللی الماس شرق ” دارای دو شعبه فعال در تهران و کیش میباشد

هدف آموزشگاه ماساژ الماس شرق تعلیم و آموزش علاقمندان به حرفه ماساژ و پاکسازی پوست میباشد.در این مرکز تمام دوره ای آموزشی با جدیدترین متد روز دنیا به صورت حرفه ای و کامل میباشد که هنرجویان بعد از اتمام دوره آموزشی مستقیما جذب بازار کار میشوند.

هدف و رسالت ما کارآفرینی ،اشتغال و کسب درآمد بالا در زمینه ماساژ و پاکسازی پوست برای جوانان آماده به اشتغال و علاقمندان به این حرفه ها میباشد.ما این توانایی را داریم که سالانه چندصد هزار نفر از هنرجویان را وارد بازار کار کنیم.

عزیزانی که دوره آموزشی را به اتمام رسانده باشند در صورت تمایل با شرکت در آزمون استخدام در مرکز میتوانند فعالیت خود را آغاز کنند.

آموزشگاه ماساژ الماس شرق